🔴 ارتعاش چیست؟

🔆 زمانی که ما راجع به چیزی فکر میکنیم چه مثبت ➕چه منفی ➖درحال ارتعاش فرستادن هستیم ، یعنی هر چیزی انرژی است و يك فرکانسی دارد و ارتعاشي خاص به جهان هستی صادر میکند

🔆 وقتي حتی ما به چیزی نگاه میکنیم
مثلا : اگر منظره‌ای زیبایی را ببینیم و ستايشش کنیم ، ارتعاشی مثبت ➕فرستادیم یعنی ما آن را دوست داریم و جهان ؛ مناظر زیباتری را به ما نشان میدهد و اگر از آن منظره خوشمان نیامده باشد ، ارتعاش منفی➖ مي فرستيم و جهان به ناخواسته ما نیز پاسخ مثبت➕ میدهد و مناظري را سر راهمان قرار می دهد که ما خوشمان نمی آید.

💢 وقتی در مورد چیزی هم صحبت 🗣می کنیم در حال فرستادن ارتعاش هستیم

▫ چیزهایی که می گوییم انرژی دارند و همسان خودشان را جذب می‌کنند
پس ارتعاش بیشتر به معنای هماهنگ بودن با هر چیزی یا ناهماهنگ بودن با آن هست و ما
در هر لحظه دارای ارتعاشیم که يا مثبت ➕ است یا منفی➖

📚 ارتعاش و قانون ارتعاش چیست؟

💤 ارتعاش شکلی از انرژی است که در تمام سطوح جهان از جمله انسان در جریان است.

📍” افکار ” بالاترین ارتعاش را به جهان هستی ساطع می کنند، هر اندازه جنس یک چیز لطیفتر باشد از ارتعاش بالاتری برخوردار است

📍ما در هر لحظه دارای ارتعاشیم که یا مثبت است یا منفی، وقتی با چیزی هم ارتعاش میشوید یعنی با ارتعاشات آن چیز هماهنگ هستید و چیزهای هم ارتعاش یکدیگر را جذب میکنند.

📍وقتی به چیزی می اندیشید فقط دارید فکر میکنید و این ارتعاش نیست و پاسخی دریافت نمیکنید ولی ارتعاش ؛ همسو شدن با هدف و خواسته است مثلا اگر شما آرامش یا ثروت میخواهید این طور باید ارتعاش بفرستید باید همه وجودتان سرشار آرامش یا عاشق پول شود و آن را احساس کنید، این یعنی ارتعاش، شما با پول و آرامش هم ارتعاش میشوید.

📍براساس قانون ارتعاش هر چیزی در حال حرکت است هیچ چیز ساکن نیست، شدت ارتعاش “فرکانس” نامیده می شود و هر چه این فرکانس شدیدتر باشد، انرژی آن ‌بیشتر است،وقتی در مورد چیزی هم صحبت می کنیم در حال فرستادن ارتعاش هستیم.

🔖ارتعاش = همسو شدن با خواسته ➕ احساس خوب داشتن است.

و نه ❌اینکه ارتعاش ، فقط فکر کردن به خواسته باشد .

📚ارتعاش فرستادن یعنی چه؟

🔺ارتعاش به معنای یکی شدن با خواسته تان است و نه فقط فکر کردن به خواسته تان.

🔺وقتی به چیزی می اندیشید، فقط دارید فکر میکنید و این ارتعاش نیست و پاسخي دریافت نمیکنید ولی ارتعاش ؛ همسو شدن با هدف و خواسته است مثلا اگر شما آرامش میخواهید این طور باید ارتعاش بفرستید باید همه وجودتان آرامش شود و آن را احساس کنید باید خودتان را آرام کنید وخوب احساس کنید تا قانون به کار بیافتد وآرامش در همه امور زندگیتان را دریافت کنید نه اینکه فقط به آرامش فکر کنید.

🔺مثلا اگر پول می خواهید باید ارتعاش پول بفرستید باید همه وجودتان سرشار از شوق پول باشد باید آن مبلغ کمِ پولی را که دارید هر چند ناچیز را دوست داشته باشید نه اینکه از کم بودنش ناله کنید.

🔺قانون جذب کم و زیاد نمیفهمد وقتی میبیند شما از پولتان احساس خوبی دارید این را به معنای پول داشتن شما میگیرید و از آن مقدار بیشتری به شما میدهد.این یعنی ارتعاش، شما با پول یکی میشوید یا هم ارتعاش میشوید .

🔺براساس قانون ارتعاش هر چیزی در حال حرکت است هیچ چیز ساکن نیست. از متراکم ترین ماده تا رقیق ترین آن همه چیز مدام در حال ارتعاش است.

🔺از پایین ترین سطح ارتعاش تا بالاترین سطح آن، میلیون میلیون سطح وجود دارد از الکترون گرفته تا کل جهان هستی، همه چیز در ارتعاش است.

📚 ارتعاش مثبت بفرستيد!

💢هر طوری که با عالم و كائنات برخورد کنی همانطور جواب می گیری!

🔶 اگه به مباحث قانون جذب علاقه مند بوده باشيد بارها اين جمله را خوانده ايد يا حتي از دوستانتان شنيده ايد. تا به حال حس كرديد چرا وقتي كار مهمي را شروع مي كنيد هر بلا و بدبختي كه هست به سر شما مي آيد⁉

🔸به عنوان مثال همه ي ازدواج ها و جشن ها واتفاقات …درست مي افتند سالي كه شما كنكور مي دهيد!

☑ نكته همين جاست: وقتي شما يه كار را براي خود به قدري مهم و حياتي تلقي مي كنيد كه انگار پاي مرگ و زندگيتان در ميان است؛
بطور خودكار شروع مي كنيد به جذب اتفاقاتي كه كار مورد نظر شما را به واقع مهم، حياتي و فوري نشان دهد .

🔳 در فرهنگ ما جملات و ضرب المثل هاي زيادي به اين موضوع اشاره داشته اند:

▫بخند تا دنیا به رویت بخندد!
▪مار از پونه بدش می آید ، در لانه اش سبز می شود!
▫کبوتر با کبوتر ، باز با باز _ کند همجنس با همجنس پرواز
▪درخت از ریشه اش آب می خوره ؛ آدمیزاد از باطنش

🔶 دنیا و هستی از روی طبیعت و ذات خود برای کسانی که آن را سخت و پیچیده فرض می کنند سختی و پیچیدگی بیشتری فراهم می سازد و برای آنها که امورات را ساده و حل شدنی و قابل عبور فرض می کنند
شرایطی ساده و فارغ از هر گونه پیچیدگی و سختی مهیا می سازد .

📚 ارتعاش غالب شما چیست؟

 اکثر افراد می گویند من مدت زیادی است که هرروز در حال تمرین بر افکارم هستم اما هنوز به نتایج دلخواهم دست نیافته ام ⁉

✔ مساله اینجاست؛ که ذهن شما هر لحظه در حال ارسال ارتعاش به کائنات است و بیشتر افراد چند دقیقه سپاسگزاری ، چند دقیقه تمرکز بر نکات مثبت، چند دقیقه توجه به فراوانی را انجام می دهند اما بیشترین زمان طول روز را در حال فرستادن ارتعاشات منفی هستند.

📍 وقتی مدام گله و شکایت می کنیم
📍وقتی بیشتر از آنکه به داشته هایمان تمرکز کنیم ذهنمان را طبق عادت بر کمبودهای زندگی می گذاریم
📍وقتی غیبت می کنیم و با کلاممان ارتعاش منفی ارسال می کنیم

🌐 طبیعتا نباید انتظار اتفاقات خوب را داشته باشیم زیرا ما در طول زمان بیداریمان بیشتر از آنکه ارتعاش مثبت بفرستیم در حال ارسال ارتعاشات منفی هستیم و مجموع ارتعاشات غالب ما منفی هستند.

🌐 بنابراین با خودمان صادق باشیم
آیا واقعا سپاسگزار🙇‍♀ نعمتهایمان هستیم؟🤔
آیا وقتی با اتفاق ناراحت کننده ای 😭مواجه می شویم تلاش می کنیم بی تفاوت باشیم و درست شدن آنرا به خداوند بسپاریم؟
آیا به‌ جای توجه به فقر و بیچارگی به فراوانی و ثروت 💰💵و تماميه امکاناتی که اکنون داریم اما گذشتگانمان از آنها بی بهره بودند توجه می کنیم؟

💢 همه اینها ارتعاشات غالب ما را در طول روز شکل میدهد و این سیستم نهایت عدالت خداوند است.

خدای مهربانم زیبایی‌های آفرینشت را سپاسگزارم 😊

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *